Hakkında

Avukatlık Hizmetleri ve
Danışmanlık Bürosu Hakkında

Avukat Ceren EKREN

1994 yılında Karabük ilinde doğmuş; ilk ve orta öğrenimini de Karabük’te tamamlamıştır. 2016 yılında; İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi lisansını tamamlayan Ceren Ekren 2016-2017 yılları arasında da İstanbul Barosuna kayıtlı olarak stajyer avukatlık yapmış, 2018 yılında ise Beylikdüzü’nde kurduğu hukuk bürosunda serbest avukatlık hizmeti vermeye başlamıştır. Aynı zamanda İstanbul Barosunda CMK hizmetlerinde avukatlık yapmaktadır.

Halen serbest avukatlık yapan Ceren Ekren; Aile Hukuku, Miras Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku Tazminat Hukuku, İcra Hukuku, Milletlerarası Özel Hukuk başta olmak üzere hukukun birçok alanında müvekkillerine hukuki açıdan sorunsuz bir süreç geçirebilmeleri adına hizmet vermektedir.

Müvekkil- Vekil ilişkisine oldukça önem veren Ceren Ekren; Avukatlık Kanununda adı geçen görevlerini layıkıyla yerine getirmekte ve bürosunu Sır Saklama Yükümlülüğü, Görevi Özenle Yerine Getirme Yükümlülüğü, Mesleğini Bağımsız Yürütme Yükümlülüğü, Müvekkili Aydınlatma Yükümlülüğü gibi 4 temel ilke üzerine kurmuş bulunmaktadır.


Bize Ulaşın Avukata Sor